Mój gabinet prywatny istnieje w Płocku od 1981r, na przestrzeni lat kilkakrotnie zmieniałam lokalizację gabinetu (ul. Gierzyńskiego 19, ul. Piaska 4, ul. Łukasiewicza 17 - budynek Politechniki Warszawskiej). W marcu 2011 przekształciłam indywidualną praktykę lekarską w NZOZ Ami-dent Stomatologia Anna Gomoła Nowicka z adresem 09-402 Płock ul. Kolegialna 47.

 

W nowej przychodni pracujemy na nowoczesnym sprzęcie i najlepszymi materiałami. Zajmujemy się stomatologią ogólną, ze szczególnym uwzględnieniem stomatologii estetycznej, stomatologii zachowawczej, endodoncji - leczenie kanałowe, stomatologii dziecięcej, protetyki, chirurgii stomatologicznej oraz ortodoncją. Lekarze pracujący w mojej przychodni podnoszą swoje kwalifikacje uczestnicząc regularnie w szkoleniach, kursach, konferencjach i zjazdach zawodowych. W trosce o Państwa bezpieczeństwo i wygodę zapewniamy w razie potrzeby konsultacje specjalistyczne. 

 

Wielką troską otaczamy naszych małych pacjentów, biorąc pod uwagę to że pierwszy kontakt dziecka z gabinetem i lekarzem stomatologiem jest bardzo ważny dla pozbycia się leku przed wizytą u dentysty. Dbamy o to, aby leczenie przebiegało w przyjaznej atmosferze i czuli się Państwo u nas komfortowo.

 

Realizujemy przyjęcia w ramach kontraktu z NFZ i prywatne.